Emmagatzematge Nestainer
Aquest encaixador d'emmagatzematge s'utilitza en magatzems situats en zones sísmiques on les mercaderies envasades requereixen un apilament vertical més estable. Per als productes alimentaris envasats en contenidors quadrats de llauna, l'apilament directe de palets pot crear una pressió de càrrega desigual durant l'emmagatzematge i la transferència de palets de diversos-nivells. El marc d'acer manté les unitats carregades separades pel nivell, ajudant a mantenir les files d'emmagatzematge alineades i les càrregues de palets més estables durant la manipulació del magatzem.
Núm. de model: HM-N1302
Mides exteriors: 1300L×1200W×1200H mm
Capacitat de càrrega: 1000 kg
Apilable: 4 d'alt
Acabat: Power Coating
Càrrega 1x40'HQ: 160 jocs
Descripció dels productes

Emmagatzematge Nestainer
Excel·lència en la fabricació
Proveïdor d'expertesa
Solucions de magatzem
Soci de fiabilitat
Beneficis
Apilats: 4 oberts
Recobriment en pols (personalitzat)
Encaixable per estalviar espai
Segur i a prova de terratrèmols
HM-N1302
Model núm.
1000 kg
Capacitat de càrrega
1300x1200x1200mm
Dimensió exterior
160 conjunts
Carregat en 1X40'HQ
En aquest encaixador d'emmagatzematge s'utilitza un marc de tub quadrat fix fabricat amb acer suau Q235. Els palets superiors romanen separats dels contenidors metàl·lics inferiors durant l'apilament. L'entrada de quatre-carretons elevadors admet el moviment diari de palets. Els productes alimentaris envasats emmagatzemats en contenidors metàl·lics sovint es manipulen amb aquest tipus de marc. El recobriment en pols s'aplica per a ús interior. L'alçada de la pila depèn del pes del palet i de l'estat del sòl.
Avantatges
- Les posicions d'apilament fixes ajuden a mantenir les càrregues de palets alineades durant l'emmagatzematge.
- Les càrregues de palets superiors romanen separades dels contenidors inferiors durant l'apilament.
- L'accés de quatre-carretons elevadors admet la manipulació rutinària del magatzem.
- Les dimensions del marc es poden personalitzar per adaptar-se a diferents mides de palets i contenidors.
- Adequat per a magatzems on no es prefereix l'apilament directe de palets-a-.

Productes personalitzats
Per a aplicacions d'envasament d'aliments, aquest encapsulador d'emmagatzematge sovint es personalitza amb una amplada i alçada interiors ajustades per adaptar-se a les mides de palet de contenidors quadrats de llauna. Els diferents dissenys d'embalatge requereixen diferents espais lliures entre els nivells apilats. Això fa que la càrrega de palets sigui més coherent sense requerir canvis als equips de carretons elevadors existents o a les files d'emmagatzematge.

Aplicació
Aquest contenidor d'emmagatzematge s'utilitza sovint en magatzems d'aliments que emmagatzemen la mel envasada en contenidors quadrats d'or. Els contenidors de llauna carregats solen ser paletitzats per a l'emmagatzematge a granel abans de la distribució regional o la càrrega d'exportació. A les zones-propenses a terratrèmols, els equips de magatzem sovint eviten l'apilament directe de palets-a-ja que el moviment pot afectar l'alineació de la càrrega. El marc d'acer crea posicions fixes d'apilament entre nivells, ajudant a mantenir les unitats carregades disposades en files més netes alhora que protegeix els palets inferiors de la pressió de càrrega superior durant la manipulació del magatzem.

Etiquetes populars: emmagatzematge nestainer, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, compra, preu, en venda, en estoc, mostra gratuïta, fet a la Xina
Especificació
|
Model núm. |
Dimensió exterior |
Dimensió interior |
Capacitat de càrrega |
Apilabilitat |
Acabar |
|
LxWxH (mm) |
LxWxH (mm) |
kg |
|||
|
HM-N1302 |
1300x1200x1200 |
1200x1150x1000 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1304 |
1300x1200x1400 |
1200x1150x1200 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1402 |
1400x1200x1200 |
1300x1150x1000 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1404 |
1400x1200x1400 |
1300x1150x1200 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1502 |
1500x1200x1200 |
1400x1150x1000 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1504 |
1500x1200x1400 |
1400x1150x1200 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1602 |
1600x1200x1200 |
1500x1150x1000 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
HM-N1604 |
1600x1200x1400 |
1500x1150x1200 |
1000 |
4 |
Recobriment en pols |
|
Material |
Acer dolç Q235 |
||||
|
Acabar |
Recobriment en pols |
||||
|
Disseny disponible |
Desmuntable/indesmuntable |
||||
|
Àrea d'aplicació |
Indústria tèxtil, magatzem, logística, pneumàtic, automoció, reciclatge, etc. |
||||
|
Observació |
Suport personalitzat o OEM |
||||
Especificació similar
Aquest emmagatzematge d'emmagatzematge utilitza un marc de tub quadrat per als clients que prioritzen un emmagatzematge vertical més estable. Alguns clients trien una versió plegable quan l'emmagatzematge de la unitat buida és una preocupació més gran després de la descàrrega. Les unitats plegables redueixen l'àrea d'emmagatzematge buida, mentre que els models de marc-fix s'utilitzen amb més freqüència quan els contenidors d'aliments carregats romanen apilats durant períodes més llargs i necessiten una alineació més consistent entre els nivells.

----Altres tipus de pneumàtics d'emmagatzematge -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vídeo
La inspecció estructural i les proves de càrrega s'organitzen abans del lliurament per confirmar el rendiment de l'apilament i l'estabilitat del bastidor. Aquest encaixador d'emmagatzematge s'utilitza per al transport de magatzems, emmagatzematge temporal i moviment intern de palets en instal·lacions industrials. Poseu-vos en contacte amb la mida dels OEM o els arranjaments de comanda.
Grup HM

——
Retenir mercaderies, moure el món
- Fabricant i exportador amb experiència des de 2003.
- Quantitat d'exportació: un màxim de 300 contenidors al mes el 2023
- 8 bases de producció a 7 ciutats: Dalian, Qingdao, Xiamen, Nanjing, Hangzhou
- Oferta personalitzada-dissenyada per satisfer totes les vostres necessitats
- Compatibilitat amb OEM i ODM
Procés de producció
Aquest encaixador d'emmagatzematge es produeix en línies de soldadura robòtica per mantenir unes dimensions i un posicionament de la soldadura consistents. Els materials Q235 d'acer suau s'emmagatzemen regularment per donar suport a la programació de producció repetida. El recobriment en pols es completa a casa-per mantenir la consistència de l'acabat superficial en les comandes de lots. La producció inclou el tall de tubs quadrats, la soldadura, el recobriment, la inspecció de muntatge i l'embalatge d'exportació abans de la programació de l'enviament.

Control de qualitat
Abans de l'enviament, cada encaixador d'emmagatzematge completa una prova de càrrega completa d'apilament. Les unitats de palet carregades s'apilen a la capacitat de càrrega nominal per comprovar l'alineació del marc i l'estabilitat de les cantonades a diversos nivells. Aquest procés verifica si les càrregues de palets superiors es mantenen a nivell sense canviar la pressió sobre els contenidors inferiors. Per a l'emmagatzematge d'envasos d'aliments, es comprova l'alineació de la pila abans de llançar l'embalatge.

Embalatge i enviament
- Protecció total - les vores estan agrupades per carcasses de paper
- Eviteu la dispersió a l'enviament - bandes de plàstic + film elàstic embolicat.

Certificat
HM Group manté estàndards de qualitat estrictes, recolzats per certificacions ISO, SGS, BV i APT, juntament amb tecnologies patentades. Aquests reconeixements reflecteixen el compromís de l'empresa amb processos de fabricació fiables, qualitat del producte i innovació contínua. Mitjançant aquests estàndards verificats, HM Group assegura que els seus productes compleixen els requisits internacionals i ofereixen un rendiment fiable als mercats globals.

El que diuen els clients
"Utilitzem aquest contenidor d'emmagatzematge per a la mel envasada en contenidors quadrats de llauna. El marc manté les càrregues de palets superiors separades dels nivells inferiors, cosa que funciona millor per a l'emmagatzematge apilat-a llarg termini al nostre magatzem."------Ekapob

PMF
P: Es pot utilitzar aquest bastidor en zones de magatzems-propenses a terratrèmols?
A: Sí. El marc d'acer es selecciona habitualment quan l'estabilitat dels palets apilats és un requisit important d'emmagatzematge.
P: El recobriment en pols és adequat per als magatzems d'emmagatzematge d'aliments?
A: Sí. El recobriment en pols s'utilitza àmpliament per a l'emmagatzematge d'un magatzem interior per a la manipulació de productes alimentaris envasats.
P: Es poden personalitzar les dimensions del marc per a diferents mides de palet?
A: Sí. La mida de la base, l'alçada del marc i l'espai interior es poden ajustar segons la mida del palet i les dimensions de l'embalatge.
Un parell de: Nestainer industrial
Enviar la consulta
Potser també t'agrada





